| Ingredients | sugar; dry glucose syrup; partially hydrogenated coconut oil; dry skim milk; maltodextrin; table salt; flavoring; anti-caking agent E551 |
| Number of items in package | 12 pcs. |
| Flavor | raspberry; ice cream; Raspberry ice cream |
| Shelf life | 18 months |
| Nutritional value proteins | 10 g/100 g |
| Nutritional value carbohydrates | 71 g/100 g |
| Nutritional value fats | 11 g/100 g |
| Energy value calories (per 100 g) | 420 kcal |
| Minimum storage temperature | +5 ° C |
| Maximum storage temperature | +25 °C |
| Country of origin | Russia |
| Package contents | 12 kg in 1 box |
| Product weight with packaging (g) | 12000 g |
| Package length | 39 cm |
| Package height | 29 cm |
| Package width | 27 cm |
Raf-mix "Raspberry Ice Cream" Aristocrat - 12 kg in a box (WHOLESALE)
A specially developed mix for preparing the popular raf with a rich, delicate berry flavor.
The ideal combination of ripe raspberries and creamy ice cream creates a harmonious dessert coffee that will please even the most discerning gourmets.
Advantages:
• Intense taste - a balanced combination of raspberries and delicate ice cream
• Stable quality - uniform consistency without lumps
• Versatility - suitable for coffee drinks and cocktails
Raf-mix "Raspberry Ice Cream" Aristocrat is an easy way to surprise guests with an exquisite coffee dessert!
ARISTOCRAT Аристократ раф-смесь "Малиновый пломбир" (12 кг)
| Состав | сахар; сухой глюкозный сироп; частично гидрогенизированное кокосовое масло; сухое обезжиренное молоко; мальтодекстрин; Поваренная соль; ароматизатор; Агент антислеживающий E551 |
| Количество предметов в упаковке | 12 шт. |
| Вкус | малина; пломбир; малиновый пломбир |
| Пищевая ценность белки | 10 г/100г |
| Пищевая ценность углеводы | 71 г/100г |
| Пищевая ценность жиры | 11 г/100г |
| Энергетическая ценность калории (на 100 гр.) | 420 ккал |
| Минимальная температура хранения | +5 °C |
| Максимальная температура хранения | +25 °C |
| Страна производства | Россия |
| Комплектация | 12 кг в 1 коробке |
| Вес товара с упаковкой (г) | 12000 г |
| Длина упаковки | 39 см |
| Высота упаковки | 29 см |
| Ширина упаковки | 27 см |
Раф-смесь "Малиновый пломбир" Aristocrat — 12 кг в коробке (ОПТОМ)
Специально разработанная смесь для приготовления популярного рафа с насыщенным нежным ягодным вкусом. Идеальное сочетание спелой малины и сливочного пломбира создает гармоничный десертный кофе, который понравится даже самым взыскательным гурманам.
Преимущества:
• Интенсивный вкус – сбалансированное сочетание малины и нежного пломбира
• Стабильное качество – однородная консистенция без комков
• Универсальность – подходит для кофейных напитков и коктейлей
Раф-смесь "Малиновый пломбир" Аристократ – это простой способ удивить гостей изысканным кофейным десертом!