| Composition | The composition (ingredients) is indicated on the package. |
| Color | beige |
| Skin type | for all skin types |
| Texture | liquid |
| Product volume | 2.5 ml |
| Action | masking |
| Country of origin | China |
| Package | Smiley liquid face concealer, 2.5 ml, 03 Beige - 1 pcs. |
| Weight of goods without packaging (g) | 2.5 g |
Didn't get enough sleep and now you have dark circles under your eyes? We have the solution – a concealer with a lightweight texture! It conceals imperfections, evens out skin tone, and moisturizes. Smiley Liquid Face Concealer, 2.5 ml, 03 Beige. You can always find women's and men's perfumes, decorative cosmetics, as well as hair, body, and face care products here. RIVE GAUCHE inspires gift-giving every day. The main purpose of a concealer is to conceal all skin imperfections and give it a perfect finish. This light-colored concealer is ideal for both the face and eyes. It will help you get rid of dark circles under the eyes, disguise redness, and other skin imperfections. This eye concealer has a lightweight texture that applies evenly and does not crease. With its help, you can easily create the perfect makeup, even out your skin tone, and give your face a fresh and rested look. Thanks to its special formula, the concealer lasts all day.
Beauty Bomb Консилер жидкий для лица Smiley 25 мл 03 Бежевый
| Состав | Состав (ingredients) указан на упаковке |
| Цвет | бежевый |
| Тип кожи | для всех типов кожи |
| Текстура | жидкая |
| Объем товара | 2.5 мл |
| Действие | маскирующее |
| Страна производства | Китай |
| Комплектация | Консилер жидкий для лица Smiley, 2,5 мл, 03 Бежевый - 1 шт. |
| Вес товара без упаковки (г) | 2.5 г |
Не удалось выспаться, и теперь круги под глазами? У нас есть решение - консилер с легкой текстурой! Маскирует несовершенства. Выровнивает тон. Увлажняет кожу. Консилер жидкий для лица Smiley, 2,5 мл, 03 Бежевый. У нас Вы всегда сможете подобрать женскую и мужскую парфюмерию, декоративную косметику, а так же уходовые средства для волос, тела и лица. РИВ ГОШ вдохновляет дарить подарки каждый день. Основная задача консилера скрыть все недостатки кожи и подарить ей идеальное покрытие. Консилер для макияжа в светлом оттенке идеально подойдет как для лица, так и для глаз. Он поможет вам избавиться от темных кругов под глазами, замаскировать покраснения и другие несовершенства кожи. Этот консилер для глаз обладает легкой текстурой, которая ложится ровным слоем и не скатывается. С его помощью вы легко создадите идеальный макияж, выровняете тон кожи, придадите лицу свежий и отдохнувший вид. Благодаря особой формуле, консилер держится на коже целый день.