| Release form | Balm |
| Product weight with packaging (g) | 750 g |
| Packaging length | 10 cm |
| Packaging height | 20 cm |
| Packaging width | 10 cm |
Altai balm action, normalizes blood pressure. Rhizomes and roots of licorice, Kuril tea herb, yarrow, knotweed, hawthorn, rose hips, sugar syrup. Application: use in pure form 1-2 teaspoons 1-3 times a day or add to 200 ml of water, tea, coffee 1-2 teaspoons 1-3 times a day. This product is not a medicine. In our store you will find excellent gifts for any occasion and holiday: birthday of loved ones - for wife, husband, brother, sister, dad. February 14th for your beloved girlfriend, woman. February 23rd for a man. On March 8th. For New Year's for adults, boys, children. For graduation for a friend. For Mother's Day. We also have family products: for mom, dad, for a child, for a son, daughter. You can complement the main gift or create a delicious and healthy, original gift set, healthy box, or set of the products presented in beautiful packaging. You can always find sales, promotions, and discounts on our store page.
bee lab Алтайский Бальзам для сосудов 250 мл. 2шт
| Форма выпуска | бальзам |
| Вес товара с упаковкой (г) | 750 г |
| Длина упаковки | 10 см |
| Высота упаковки | 20 см |
| Ширина упаковки | 10 см |
Алтайский бальзам действие, нормализуют давление. корневищ и корней солодки, травы курильского чая, тысячелистника, горца птичьего, боярышника, шиповника, сахарный сироп. Применения: употреблять в чистом виде по 1-2 чайной ложке 1-3 раза в день или добавлять в 200 мл воды, чая, кофе по 1-2 чайной ложке 1-3 раза в день. Данная продукция не является лекарственным средством. В нашем магазине Вы найдете отличные подарки на любой повод и праздник: день рождения близких людей - для жены, мужа, брата, сестры, папе. 14 февраля любимой девушке, женщине. 23 февраля мужчине. На 8 марта. На новый год для взрослых, юношей, детей. На выпускной другу, подруге. На день матери. Также имеются семейные товары: маме, отцу, для ребенка, для сына, дочке. Вы сможете дополнить как основной подарок, так и создать вкусный и полезный, оригинальный подарочный набор, зож бокс или комплект из представленных товаров, преподнеся его в красивой упаковке. На странице нашего магазина всегда можно найти распродажи, акции и скидки.