| Release form | Balm |
| Product weight with packaging (g) | 700 g |
| Packaging length | 10 cm |
| Packaging height | 20 cm |
| Packaging width | 10 cm |
Siberian Non-Alcoholic Balm Life Without Cancer. : Strengthens the immune system, improves blood clotting, recommended for cancer prevention. Ingredients: Rose hips, chaga mushroom, calendula flowers, licorice root, sea buckthorn berries, wild pansy, birch leaf, chokeberry berries, purified water, granulated sugar, natural honey, citric acid, chokeberry juice. Directions: Take 1-2 teaspoons neat, with tea, juices, mineral water, milk and other drinks. Shelf life: 24 months. This product is not a medicine. In our store you will find great gifts for any occasion and holiday: birthday of loved ones - for wife, husband, brother, sister, dad. February 14th for your beloved girlfriend, woman. February 23rd for a man. On March 8th. New Year's gifts for adults, teenagers, and children. Graduation gifts for a friend. Mother's Day gifts. We also offer family gifts: for mom, dad, child, son, and daughter. You can complement the main gift or create a delicious and healthy, original gift set, healthy box, or set of the products presented in beautiful packaging. You can always find sales, promotions, and discounts on our store page.
bee lab Бальзам безалкогольный "Сибирский" Жизнь без онкологии 2шт
| Форма выпуска | бальзам |
| Вес товара с упаковкой (г) | 700 г |
| Длина упаковки | 10 см |
| Высота упаковки | 20 см |
| Ширина упаковки | 10 см |
Бальзам безалкогольный Сибирский Жизнь без онкологии.:Укрепляет иммунную систему, повышает свертываемость крови, рекомендуется для профилактики онкологии.Состав:Плоды шиповника, чага гриб, цвет календулы, корень солодки, плоды облепихи, фиалка трехцветная, лист берёзы, плоды рябины черноплодной, вода очищенная, сахар песок, мед натуральный, кислота лимонная, сок черноплодной рябины.Рекомендации по применению:Употреблять по 1- 2 ч. ложки в чистом виде, с чаем, соками, минеральной водой, молоком и другими напитками.Срок годности:24 месяца.Данная продукция не является лекарственным средством. В нашем магазине Вы найдете отличные подарки на любой повод и праздник: день рождения близких людей - для жены, мужа, брата, сестры, папе. 14 февраля любимой девушке, женщине. 23 февраля мужчине. На 8 марта. На новый год для взрослых, юношей, детей. На выпускной другу, подруге. На день матери. Также имеются семейные товары: маме, отцу, для ребенка, для сына, дочке. Вы сможете дополнить как основной подарок, так и создать вкусный и полезный, оригинальный подарочный набор, зож бокс или комплект из представленных товаров, преподнеся его в красивой упаковке. На странице нашего магазина всегда можно найти распродажи, акции и скидки.