| Release form | Balm |
| Product weight with packaging (g) | 385 g |
| Packaging length | 10 cm |
| Packaging height | 20 cm |
| Packaging width | 10 cm |
It has a beneficial effect on the male body, has an anti-inflammatory effect on the prostate gland; improves the functional state of the male genitourinary system; restores hormonal functions of the male body. Methods of application: Take 1-2 tablespoons 3-4 times a day, can be added to taste in tea, coffee and other drinks. In our store you will find excellent gifts for any occasion and holiday: birthday of loved ones - for your wife, husband, brother, sister, dad. February 14th for your beloved girlfriend, woman. February 23rd for a man. On March 8th. For the New Year for adults, boys, children. For graduation for a friend. For Mother's Day. We also have family products: for mom, dad, for a child, for a son, daughter. You can complement both the main gift and create a delicious and healthy, original gift set, a healthy lifestyle box or a set of the presented products, presenting it in beautiful packaging. On our store page you can always find sales, promotions and discounts.
bee lab Безалкогольный фитобальзам Мужское долголетие 250 мл.
| Форма выпуска | бальзам |
| Вес товара с упаковкой (г) | 385 г |
| Длина упаковки | 10 см |
| Высота упаковки | 20 см |
| Ширина упаковки | 10 см |
Благотворно влияет на мужской организм, оказывает противовоспалительное действие на предстательную железу;улучшает функциональное состояние мужской мочеполовой системы; восстанавливает гормональные функции мужского организма. Способы применения: Употреблять по 1-2 столовой ложке 3-4 раза в день, можно добавлять по вкусу в чай, кофе и другие напитки. В нашем магазине Вы найдете отличные подарки на любой повод и праздник: день рождения близких людей - для жены, мужа, брата, сестры, папе. 14 февраля любимой девушке, женщине. 23 февраля мужчине. На 8 марта. На новый год для взрослых, юношей, детей. На выпускной другу, подруге. На день матери. Также имеются семейные товары: маме, отцу, для ребенка, для сына, дочке. Вы сможете дополнить как основной подарок, так и создать вкусный и полезный, оригинальный подарочный набор, зож бокс или комплект из представленных товаров, преподнеся его в красивой упаковке. На странице нашего магазина всегда можно найти распродажи, акции и скидки.