| Release form | Balm |
| Product weight with packaging (g) | 500 g |
| Packaging length | 10 cm |
| Packaging height | 20 cm |
| Packaging width | 10 cm |
Recommended for weakening vision, impaired microcirculation in the eye area, as a source of vitamins, microelements, and the anthocyanin myrtillin. Thanks to its composition - pectin compounds, organic acids, anthocyanin glycoside myrtillin, ascorbic acid, B vitamins, microelements (manganese, zinc, copper, and iron), it is indicated for use in eye diseases, anemia, and gastrointestinal diseases. Accelerates retinal renewal, regulates carbohydrate metabolism, activates intracellular oxidation-reduction processes, and promotes tissue epithelialization. This product is not a medicine. In our store, you will find excellent gifts for any occasion and holiday: birthday of loved ones - for your wife, husband, brother, sister, dad. February 14th for your beloved girlfriend, woman. February 23rd for a man. On March 8th. For the New Year for adults, boys, children. For graduation for a friend. For Mother's Day. We also have family-friendly items: for mom, dad, baby, son, and daughter. You can complement the main gift or create a delicious and healthy, original gift set, a healthy lifestyle box, or a set of the items featured, presented in beautiful packaging. You can always find sales, promotions, and discounts on our store page.
bee lab Сироп черники, 240 мл
| Форма выпуска | бальзам |
| Вес товара с упаковкой (г) | 500 г |
| Длина упаковки | 10 см |
| Высота упаковки | 20 см |
| Ширина упаковки | 10 см |
Рекомендуется при ослаблении зрения, нарушениях микроциркуляции крови в области глаз, как источник витаминов, микроэлементов, антоциа-на – миртиллина. Благодаря содержащимся в его составе - пектиновым соединениям, органическим кислотам, антоциановому гликозиду миртиллину, аскорбиновой кислоте, витаминам группы В, микроэлементам (марганец, цинк, медь и железо), имеет показания к применению при заболеваниях глаз, анемиях и желудочно-кишечных заболеваниях. Ускоряет обновление сетчатки глаза, регулирует углеводный обмен, активизирует внутриклеточный окислительно-востановительные процессы, способствует эпителизации тканей.Данная продукция не является лекарственным средством. В нашем магазине Вы найдете отличные подарки на любой повод и праздник: день рождения близких людей - для жены, мужа, брата, сестры, папе. 14 февраля любимой девушке, женщине. 23 февраля мужчине. На 8 марта. На новый год для взрослых, юношей, детей. На выпускной другу, подруге. На день матери. Также имеются семейные товары: маме, отцу, для ребенка, для сына, дочке. Вы сможете дополнить как основной подарок, так и создать вкусный и полезный, оригинальный подарочный набор, зож бокс или комплект из представленных товаров, преподнеся его в красивой упаковке. На странице нашего магазина всегда можно найти распродажи, акции и скидки.