| Product weight with packaging (g) | 200 g |
| Packaging length | 10 cm |
| Packaging height | 25 cm |
| Packaging width | 10 cm |
Calcium D3 Ultra Chewable with Orange Flavor. A combination product that regulates calcium and phosphorus metabolism in the body (bones, teeth, nails, hair, and muscles). Reduces resorption and increases bone density, replenishing the lack of calcium and vitamin D3 in the body, necessary for tooth mineralization. This product is not a medicine. In our store, you will find excellent gifts for any occasion and holiday: birthdays of loved ones - for your wife, husband, brother, sister, or dad. February 14th for your beloved girlfriend or woman. February 23rd for a man. March 8th. New Year's for adults, boys, and children. For a friend's graduation. For Mother's Day. We also have family products: for mom, dad, for a child, for a son, or daughter. You can complement the main gift or create a delicious and healthy, original gift set, a healthy lifestyle box, or a set of the presented products, presenting it in beautiful packaging. You can always find sales, promotions, and discounts on our store page.
bee lab Кальций Д3 Ультра жевательный со вкусом апельсина
| Вес товара с упаковкой (г) | 200 г |
| Длина упаковки | 10 см |
| Высота упаковки | 25 см |
| Ширина упаковки | 10 см |
Кальций Д3 Ультра жевательный со вкусом апельсина. Комбинированный препарат, регулирующий обмен кальция и фосфора в организме (в костях, зубах, ногтях, волосах, мышцах). Снижает резорбцию (рассасывание) и увеличивает плотность костной ткани, восполняя недостаток кальция и витамина D3 в организме, необходим для минерализации зубов. Данная продукция не является лекарственным средством. В нашем магазине Вы найдете отличные подарки на любой повод и праздник: день рождения близких людей - для жены, мужа, брата, сестры, папе. 14 февраля любимой девушке, женщине. 23 февраля мужчине. На 8 марта. На новый год для взрослых, юношей, детей. На выпускной другу, подруге. На день матери. Также имеются семейные товары: маме, отцу, для ребенка, для сына, дочке. Вы сможете дополнить как основной подарок, так и создать вкусный и полезный, оригинальный подарочный набор, зож бокс или комплект из представленных товаров, преподнеся его в красивой упаковке. На странице нашего магазина всегда можно найти распродажи, акции и скидки.