| Product weight with packaging (g) | 420 g |
| Packaging length | 10 cm |
| Packaging height | 20 cm |
| Packaging width | 10 cm |
100% Organic Chia Seeds 200g. Chia seeds are one of the most popular products among healthy eating enthusiasts. They are derived from Spanish sage, which has long been used to treat and prevent many diseases. Chia seeds help cleanse the body of toxins, lose excess weight, improve health, and lift your mood. Chia seeds are a unique organic product, a top superfood for healthy eating enthusiasts. Regular consumption of chia seeds helps strengthen the body, treat and prevent a wide range of diseases, and promote quick and painless weight loss. Chia Seed Composition: Natural chia seeds from the "Health Pantry" company are a valuable product, indispensable for a complete, balanced diet. They contain almost all the ingredients necessary for the normal functioning of the body: vitamins A, B1, B2, B3, B6, K, and PP.
bee lab Семена чиа 100% Organic 200 гр. 2шт
| Вес товара с упаковкой (г) | 420 г |
| Длина упаковки | 10 см |
| Высота упаковки | 20 см |
| Ширина упаковки | 10 см |
Семена чиа 100% Organic 200 гр. Семена чиа – это один из наиболее популярных продуктов среди поклонников здорового питания. Его получают из испанского шалфея, который с давних времен применяется для лечения и профилактики многих заболеваний. Семена чиа помогают очистить организм от шлаков, избавиться от лишних килограммов, укрепить здоровье и повысить настроение. Семена чиа – это уникальный органический продукт, лидирующий в перечне суперфудов для поклонников здорового питания. Укрепление организма, лечение и профилактика широкого спектра заболеваний, быстрое и безболезненное похудение – все это обеспечивает регулярное употребление семян чиа.Состав семян чиа Натуральные семена чиа от компании «Кладовая здоровья» - это ценный продукт, незаменимый для полноценного, рационального питания. В его состав входят практически все ингредиенты, необходимые для нормальной работы организма: витамины группы А, В1, В2, В3, В6, К, РР.