| Release form | Balm |
| Product weight with packaging (g) | 500 g |
| Packaging length | 10 cm |
| Packaging height | 20 cm |
| Packaging width | 10 cm |
Jerusalem artichoke, natural lemon juice. Carbohydrates - 69.5 g. Energy value per 100 g: 254 kcal/1063 kJ. Shelf life 12 months. In our store you will find excellent gifts for any occasion and holiday: birthday of loved ones - for your wife, husband, brother, sister, dad. February 14th for your beloved girlfriend, woman. February 23rd for a man. For March 8th. For New Year's for adults, boys, children. For graduation for a friend, girlfriend. For Mother's Day. We also have family products: for mom, dad, for a child, for a son, daughter. You can complement both the main gift and create a delicious and healthy, original gift set, a healthy lifestyle box or a set of the presented products, presenting it in beautiful packaging. On our store page you can always find sales, promotions and discounts.
bee lab Сироп топинамбура Без сахара 340 гр
| Форма выпуска | бальзам |
| Вес товара с упаковкой (г) | 500 г |
| Длина упаковки | 10 см |
| Высота упаковки | 20 см |
| Ширина упаковки | 10 см |
Топинамбур, натуральный лимонный сок.Углеводы- 69,5 гЭнергетическая ценность 100 г:254 Ккал/1063 кДжСрок годности 12 мес. В нашем магазине Вы найдете отличные подарки на любой повод и праздник: день рождения близких людей - для жены, мужа, брата, сестры, папе. 14 февраля любимой девушке, женщине. 23 февраля мужчине. На 8 марта. На новый год для взрослых, юношей, детей. На выпускной другу, подруге. На день матери. Также имеются семейные товары: маме, отцу, для ребенка, для сына, дочке. Вы сможете дополнить как основной подарок, так и создать вкусный и полезный, оригинальный подарочный набор, зож бокс или комплект из представленных товаров, преподнеся его в красивой упаковке. На странице нашего магазина всегда можно найти распродажи, акции и скидки.