| Release form | Balm |
| Product weight with packaging (g) | 540 g |
| Packaging length | 10 cm |
| Packaging height | 20 cm |
| Packaging width | 10 cm |
Mountain Syrup No. 33 Licorice Root 250 ml Licorice has a pronounced expectorant effect, quickly liquefies phlegm and stimulates its discharge, relieves inflammation. Normalizes the digestive system. The active components envelop the mucous membranes of the digestive tract, activate the biliary system, relieve inflammation in stomach diseases, reduce platelet aggregation, and have an antispasmodic effect. Ingredients: sugar syrup, licorice root. Internal use: cough, tracheitis, bronchitis, pneumonia, bronchial asthma, tuberculosis. In our store you will find excellent gifts for any occasion and holiday: birthday of loved ones - for your wife, husband, brother, sister, dad. February 14th for your beloved girlfriend, woman. February 23rd for a man. On March 8th. For the New Year for adults, boys, children. For a friend's graduation. For Mother's Day. We also have family items: for mom, dad, baby, son, and daughter. You can complement the main gift or create a delicious and healthy, original gift set, a healthy lifestyle box, or a set of the products shown, presented in beautiful packaging. You can always find sales, promotions, and discounts on our store page.
bee lab Сироп Горный №33 Солодка корень 250 мл
| Форма выпуска | бальзам |
| Вес товара с упаковкой (г) | 540 г |
| Длина упаковки | 10 см |
| Высота упаковки | 20 см |
| Ширина упаковки | 10 см |
Сироп Горный №33 Солодка корень 250 мл Солодкаоказывает выраженное отхаркивающее действие, быстро разжижает мокроту и стимулирует ее отхождение, купирует воспалительные процессы. Нормализует работу пищеварительной системы. Активные компоненты обволакивают слизистые пищеварительного тракта, активизируют работу желчной системы, купируют воспалительные процессы при желудочных заболеваниях, уменьшает агрегацию тромбоцитов, оказывает спазмолитическое действие.Состав:сахарный сироп, корень солодки.Внутреннее применение:— кашель, трахеит, бронхит, пневмония, бронхиальная астма, туберкулез. В нашем магазине Вы найдете отличные подарки на любой повод и праздник: день рождения близких людей - для жены, мужа, брата, сестры, папе. 14 февраля любимой девушке, женщине. 23 февраля мужчине. На 8 марта. На новый год для взрослых, юношей, детей. На выпускной другу, подруге. На день матери. Также имеются семейные товары: маме, отцу, для ребенка, для сына, дочке. Вы сможете дополнить как основной подарок, так и создать вкусный и полезный, оригинальный подарочный набор, зож бокс или комплект из представленных товаров, преподнеся его в красивой упаковке. На странице нашего магазина всегда можно найти распродажи, акции и скидки.