| Skin type | for all skin types; for normal skin; for combination skin |
| Product volume | 160 ml |
| Action | cleansing; moisturizing; restoration |
| Product weight without packaging (g) | 200 g |
| Package length | 6 cm |
| Package height | 20 cm |
| Package width | 7 cm |
Our skin requires careful care at any age. Young skin often requires effective yet gentle cleansing to remove blackheads and pimples, moisturize without leaving a filmy effect, and eliminate shine. Perfect skin is every girl's dream! That's why the experts at Chistaya Liniya have created a line of Perfect Skin products for different skin types to help women achieve perfection. Good morning, princess! Try your most Boom…bic morning routine with the Perfect Skin cleansing gel. This gel is specially designed for those with normal and combination skin; it's soap-free and thoroughly cleanses without overdrying. Its key ingredient, pomegranate extract, not only gives your skin a boost of invigorating moisture but also energizes it with vitamins and antioxidants for tone and a healthy glow. Chamomile essence intensely nourishes and moisturizes skin for 24 hours, stimulating regeneration. As a result, your complexion is improved, and your skin feels energized and refreshed. Give your face natural and effective care with the Perfect Skin collection!
Чистая линия Гель для умывания для нормальной и комбинированной кожи
| Тип кожи | для всех типов кожи; для нормальной кожи; для комбинированной кожи |
| Объем товара | 160 мл |
| Действие | очищение; увлажнение; восстановление |
| Вес товара без упаковки (г) | 200 г |
| Длина упаковки | 6 см |
| Высота упаковки | 20 см |
| Ширина упаковки | 7 см |
Наша кожа нуждается в тщательном уходе в любом возрасте.Молодая кожа часто требует эффективного, но бережного очищения от черных точек и прыщей, увлажнения без эффекта пленки и избавления от жирного блеска.Идеальная кожа – мечта каждой девушки! Поэтому специалисты бренда Чистая Линия создали серию средств Идеальная кожа для разных типов кожи, чтобы помочь девушкам достичь совершенства.Good morning, princess! Попробуй твой самый Boom…бический утренний уход c гелем для умывания Идеальная кожа. Гель создан специально для обладательниц нормальной и комбинированной кожи, он не содержит мыла и тщательно очищает кожу без пересушивания. Ключевой ингредиент – экстракт граната – не только дает коже глоток живительного увлажнения, но и заряжает ее энергией витаминов и антиоксидантов для тонуса и здорового сияния. Ромашковая эссенция - интенсивно питает и увлажняет кожу на 24 часа, стимулируя восстановление.В результате цвет лица улучшен, кожа получает заряд энергии и свежести.Подарите своему лицу натуральный и эффективный уход с коллекцией Идеальная кожа!