| Composition | 100% cosmetic base |
| Fragrance | aloe vera |
| Product volume | 160 ml |
| Action | cleansing |
| Shelf life | 1095 days |
| Country of origin | Russia |
| Package contents | 2 pcs |
| Package length | 4 cm |
| Height | 21 cm |
| Package width | 9 cm |
Pure Line Natura 2-in-1 Gel-Foam Cleanser with Organic Rosehip gently cleanses skin of impurities and excess sebum without drying it out. Perfectly removes makeup. Does not contain: parabens, alcohol. The main active ingredient is organic rosehip (seriously? Yes, rosehip!): rich in vitamins and antioxidants, it has toning and moisturizing properties, makes the skin radiant and improves its elasticity. Your skin will thank you! For all skin types. Yes! Even for sensitive skin. Clinically tested. Nature is perfect. It inspires with beauty and purity. Yes, yes, yes! You are in this list too. YOU ARE PART OF IT. JUST AS WE ARE! THAT'S WHY: our products care not only for the beauty, radiance, and hydration of your skin, but also for the beauty of the world around you. Beautiful nature, beautiful you! Set of 2.
Чистая линия Гель-пенка для умывания 2в1, 160 мл
| Состав | косметическая основа 100% |
| Аромат средства | алоэ вера |
| Объем товара | 160 мл |
| Действие | очищение |
| Страна производства | Россия |
| Комплектация | 2 шт |
| Длина упаковки | 4 см |
| Высота упаковки | 21 см |
| Ширина упаковки | 9 см |
Чистая Линия Гель-пенка для умывания Natura 2в1 с organic шиповник деликатно очищает кожу от загрязнений и избытка себума без сухости. Прекрасно удаляет макияж.Не содержит: парабены, спиртГлавный действующий ингредиент - organic шиповник.(серьезно? да, именно шиповник!): богат витаминами и антиоксидантами, обладает тонизирующими и увлажняющими свойствами, делает кожу сияющей и повышает её упругость. Твоя кожа скажет тебе спасибо!Для всех типов кожи. Да! Даже для чувствительной. Клинически протестировано. Природа совершенна. Она вдохновляет красотой и чистотой. Да-да-да! Ты тоже в этом спсике. ТЫ - ЕЕ ЧАСТЬ. КАК И МЫ! ПОЭТОМУ: наши продукты заботятся не только о красоте, сиянии и увлажнении твоей кожи, но и о красоте окружающего мира. Красивая природа, красивая ты!В комплекте 2 штуки.