| Composition | aqua; Paeonia Albiflora Root Extract; Hydrolyzed Hyaluronic Acid |
| Fragrance | peony |
| Skin type | for sensitive skin |
| Product volume | 150 ml |
| Action | cleansing; moisturizing; restoration |
| Shelf life | 36 months |
| Country of origin | Russia |
| Package contents | Product and packaging |
| Product weight without packaging (g) | 150 g |
| Package length | 7 cm |
| Package height | 21 cm |
| Package width | 7 cm |
Compliment / Compliment Hydrophilic Face Wash Gel Oil for Sensitive Skin with Hyaluronic Acid, Allantoin, Rose and Peony Extracts, and Prebiotics, 150ml.
The set consists of 3 pcs.
Price per set.
Compliment Face Wash Gel Oil is a natural, high-quality product that will make your daily facial care not only effective but also very pleasant.
Compliment Face Cleansing Gel contains ingredients that care for the skin.
Thanks to its enhanced formula with rose and peony extracts, prebiotics, and allantoin, it has a soothing effect, softens and moisturizes, and strengthens the skin's protective barrier.
Compliment is a well-known brand of skin care cosmetics.
Thanks to high technology, the products are high-quality, gentle on the skin and pleasant to use.
Compliment - a convenient 150 ml bottle.
Face wash gel / face care skin care / face wash
Ingredients: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Acrylates / Palmeth25 Acrylate Copolymer, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel / Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide, Phenoxyethanol, Paeonia Albiflora Root Extract, Butylene Glycol, Rosa Multiflora Fruit Extract, Allantoin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Parfum.
Compliment Гель-масло для лица с аллантоином, флакон 150мл, 3 шт
| Состав | aqua; Paeonia Albiflora Root Extact; Hydrolyzed Hyaluronic Acid |
| Аромат средства | пион |
| Тип кожи | для чувствительной кожи |
| Объем товара | 150 мл |
| Действие | очищение; увлажнение; восстановление |
| Страна производства | Россия |
| Комплектация | Товар и упаковка |
| Вес товара без упаковки (г) | 150 г |
| Длина упаковки | 7 см |
| Высота упаковки | 21 см |
| Ширина упаковки | 7 см |
Compliment / Комплимент Гель-масло для умывания лица гидрофильное для чувствительной кожи с гиалуроновой кислотой, аллантоином, экстрактом розы, пиона и пребиотиками 150мл.
Комплект состоит из 3 шт. Цена за комплект.
Гель-масло для умывания Compliment - натуральное и качественное средство, с которым ваш ежедневный уход за кожей лица станет не только эффективным, но и очень приятным. Очищающий гель для лица Compliment содержит ингридиенты, которые заботятся о коже.
Благодаря усиленной формуле с экстрактами розы, пиона, пребиотиками и аллантоином, обладает успокаивающим действием, смягчает и увлажняет, укрепляет защитный барьер кожи.
Compliment - известный бренд уходовой косметики. Благодаря высоким технологиям продукты получаются качественными, бережными к коже и приятными в использовании.
Compliment - удобный флакон объёмом 150 мл.
Гель для умывания лица / уход за лицом уход за кожей / умывалка для лица
Состав: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Acrylates/Palmeth25 Acrylate Copolymer, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) LeafGel/Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide, Phenoxyethanol, Paeonia Albiflora Root Extact, Butylene Glycol, Rosa Multiflora Fruit Extract, Allantoin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Parfum.