| Composition | skin |
| Aroma of the product | passion fruit |
| Action | restoration; cleansing; Moisturizing |
| Product Volume | 400 ml |
| Shelf Life | 36 months |
| Country of Origin | Russia |
| Package Contents | 400 ml scrub - 1 pc |
| Product Weight Without Packaging (g) | 450 g |
A vitamin-rich and detoxifying body scrub. Passion fruit, often called the "fruit of passion," is a tropical fruit with a complex aroma that wonderfully blends freshness and sweetness. This scrub, with its vibrant and unique aroma, provides comprehensive skin care. Lilawadi flower and passion fruit extracts work together to thoroughly cleanse the skin, stimulating metabolic processes and saturating it with vitamins (A, C, B1, B2, B5, B6, PP, K, H, E) and minerals. Cleansed skin looks youthful, healthy, toned, and radiant. Directions: Apply to damp skin with massaging movements and leave on for 2-3 minutes. Rinse with warm water.
Compliment Скраб для тела маракуйя и лилавади
| Состав | кожа |
| Аромат средства | маракуйя |
| Действие | восстановление; очищение; увлажнение |
| Объем товара | 400 мл |
| Страна производства | Россия |
| Комплектация | скраб 400 мл - 1 шт |
| Вес товара без упаковки (г) | 450 г |
Скраб для тела насыщение витаминами и детокс. Маракуйя, нередко называемый плодом страсти, это тропический фрукт со сложным ароматом, в котором удивительно переплелись свежесть и сладость. Скраб с ярким и необычным ароматом обеспечит вашей коже комплексный уход. Экстракты цветов лилавади и маракуйи, действуя в комплексе, тщательно очистят кожу, способствуя активизации обменных процессов, а также насытят кожу витаминами (А, С, В1, В2, В5, В6, РР, К, Н, Е) и минералами. Очищенная кожа выглядит молодой, здоровой, подтянутой и сияющей.Способ применения: Нанесите средство на влажную кожу массирующими движениями, оставьте на 2-3 минуты. Смойте теплой водой.