| Number of items in a package | 5 pcs; 5 packs; 5 bags |
| Main flavor of food | tuna fish; seafood meat; offal natural |
| Animal type | for cats; pet supplies for cats; non-worming for cats |
| Rodent type | rat weasel; ferret rabbit; raccoon hedgehog pet |
| Animal size | for small breeds; for medium breeds; for large breeds |
| Animal age | small; adult; Elderly |
| Shelf life | 2 years (see manufacturing date on packaging); 2 years; 24 months |
| Country of origin | China |
| Weight of product without packaging (g) | 200 g |
| Packaging length | 25 cm |
| Packaging height | 6 cm |
| Packaging width | 15 cm |
Natural soup puree from Derevenskie Delicacies is a treat for rewarding cats. This pet food puree contains only natural ingredients: tuna, chicken, seafood (shrimp), broth, vegetable oil, salt, taurine, guarana, starch, and sodium nitrite. This cat food is enriched with vitamins, including essential vitamin E. The optimally sized pouches fill the bowl sufficiently. This treat for your beloved pet is packaged in individual portions, ensuring product safety. You can choose a set with different or similar flavors from several packages, or purchase a single package to try. Nutritious ingredients are the main source of activity for your pet. This packaged food is suitable for adult and senior cats and kittens from 4 months of age. Wet food is suitable for all breeds of cats. The balanced composition of this treat ensures active growth and development of your pet. You can use this creamy soup from Thailand for rewarding and training your pet. This food is also suitable for other pets: ferrets, rats, rabbits, weasels, and other small rodents. You can be confident in the product's safety; your pet won't experience stomach upset after feeding. Liquid food with chicken or other flavors in portioned pouches is easy to use. Pet supplies for training are tasty treats your cat is sure to love. Village Treats are a set of cat treats that are convenient to take with you on walks. With proven production and excellent taste, this product is suitable for everyday use. Pet food contains natural fats, meat, and protein. Fish or meat treats are sure to please your cat. Ideally formulated, healthy, and tender, these stick treats will help solve the problem of choosing food for the long term. Made according to a special recipe, these cat desserts do not contain harmful additives. The optimal nutritional value per serving allows you to establish a feeding schedule for your cat. Puree is the best option, convenient for the owner and healthy for the pet. It's free of dyes and GMOs. The energy value is 58 kcal. We have special offers and sales, so you can buy our products as gifts at a discount!
Деревенские лакомства Лакомство для кошек Нежное пюре из Тунца с таурином 5 шт
| Количество предметов в упаковке | 5 шт.; 5 пачек; 5 пакетов |
| Основной вкус корма | тунец рыба; морепродукты мясо; субпродукты натуральный |
| Вид животного | для кошек; зоотовары для кошек; не глистогонное для кошек |
| Вид грызуна | крыса ласка; хорек кролик; енот ежик pet |
| Размер животного | для мелких пород; для средних пород; для крупных пород |
| Возраст животного | маленькие; взрослые; пожилые |
| Страна производства | Китай |
| Вес товара без упаковки (г) | 200 г |
| Длина упаковки | 25 см |
| Высота упаковки | 6 см |
| Ширина упаковки | 15 см |
Натуральный суп - пюре бренда Деревенские лакомства - лакомство для поощрения кошек. В составе пюре для домашних животных только натуральные компоненты: тунец, курица, морепродукты (креветка), бульон, растительное масло, соль, таурин, гуаран, крахмал, нитрит натрия. Корм для кошек обогащен витаминами, в том числе особенно необходимым витамином E. Пакеты оптимального размера достаточно заполняют миску. Вкусняшка для любимого питомца упакована в порционные пакеты, обеспечивающие сохранность продукта. Вы можете выбрать набор с разными или одинаковыми вкусами из нескольких пачек либо приобрести одну пачку на пробу. Питательные ингредиенты - главный источник активности для домашнего животного. Такое питание в упаковке подходит для взрослых и пожилых кошек и котят с 4 месяцев. Влажный корм подходит для всех пород кошек. Сбалансированный состав лакомства обеспечивает активный рост и развитие любимца. Вы можете использовать крем - суп из Тайланда для поощрения и дрессировки животного. Такое питание подойдет и для других домашних животных: хорька, крысы, кролика, ласки и других мелких грызунов. Вы можете быть уверены в безопасности продукции, после приема у животного не заболит желудок. Жидкий корм с куриным или другим вкусом в порционных пакетиках удобно использовать. Зоотовары для дрессуры - вкусные штуки, которые точно понравятся вашему котику. Деревенские лакомства - набор кошачьего лакомства, которое удобно брать с собой на прогулку. Средство с проверенным производством и отличными вкусовыми качествами подходит на каждый день. Корм для ухода за животными содержит натуральные жиры, мясо, протеин. Рыбное или мясное лакомство точно понравится вашей кошке. Идеальные по составу, полезные и нежные угощения в стиках помогут решить проблему с выбором корма на долгий срок. Изготовленные по специальному рецепту, десерты для кошек не содержат вредных добавок. Оптимальная пищевая ценность порции позволяет наладить систему кормления кота. Пюре - лучший вариант, удобный для хозяина и полезный для любимца. Не содержит красителей и ГМО. Энергетическая ценность 58 ккал. У нас есть акции и распродажи, вы можете купить наши товары в подарок со скидкой!