| Composition | 100% natural duck meat |
| Number of items in the package | 3 pcs. |
| Main flavor of food | duck |
| Type of treat for animals | sticks |
| Purpose of food | to strengthen bones and teeth; Dental plaque prevention |
| Animal type | for dogs |
| Rodent type | dogs |
| Animal size | for medium breeds |
| Animal age | adults |
| Country of origin | China |
| Package contents | Product and packaging |
| Product weight without packaging (g) | 90 g |
| Product weight with packaging (g) | 196 g |
| Package length | 11 cm |
| Package height | 6 cm |
| Package width | 17 cm |
Country Treats Teeth Cleaning Twister for medium-sized dogs with duck, 90g / tasty treats. The set consists of 2 pcs. Price per set. Country Treats Teeth Cleaning Twister for medium-sized dogs with duck are the best treat for your pet! Your four-legged friend will definitely love these dog treats! The treat is perfect for rewarding your pet and encouraging them. Country Treats Teeth Cleaning Twister are made from natural ingredients: duck meat, rawhide, plant by-products, and minerals. Their pleasant aroma and excellent taste will definitely appeal to your dog. This dog treat does not contain dyes, preservatives, GMOs, or flavor enhancers. Package weight: 90g. This dog treat contains a large number of vitamins and macronutrients, which have a positive effect on digestion and the condition of the coat and skin. Dog treats effectively remove plaque, preventing tartar buildup. Country Treats for Dogs: Cleaning Teeth. A duck-filled twister for medium-sized dogs will delight your pet, ensuring their health and well-being! Dog Treats / Country Treats for Dogs / Treats for Medium-Breed Dogs / Dog Products / Pet Supplies / Animal Supplies.
Деревенские лакомства Лакомство для собак Чистим зубы Твистер с уткой, 90г, 2 шт
| Состав | 100% натуральное мясо утки |
| Количество предметов в упаковке | 3шт. |
| Основной вкус корма | утка |
| Тип лакомства для животных | палочки |
| Назначение корма | для укрепления костей и зубов; профилактика зубного налета |
| Вид животного | для собак |
| Вид грызуна | собаки |
| Размер животного | для средних пород |
| Возраст животного | взрослые |
| Страна производства | Китай |
| Комплектация | Товар и упаковка |
| Вес товара без упаковки (г) | 90 г |
| Вес товара с упаковкой (г) | 196 г |
| Длина упаковки | 11 см |
| Высота упаковки | 6 см |
| Ширина упаковки | 17 см |
Деревенские лакомства Чистим зубы Твистер для собак средних пород с уткой 90г / вкусняшки. Комплект состоит из 2 шт. Цена за комплект. Лакомство для собак Деревенские лакомства Чистим зубы Твистер для собак средних пород с уткой - лучший вариант угощения для вашего питомца! Для собак лакомства 100% понравятся вашему четвероногому другу! Лакомство подходит для награды вашего питомца, поощрения. Вкусняшки для собак Деревенские лакомства Чистим зубы Твистер сделаны из натуральных ингредиентов: мясо утки, сыромятная говяжья кожа, субпродукты растительного происхождения, минералы, их приятный запах и отменный вкус точно придутся по вкусу вашей собаке. Угощение для собак не содержит красителей, консервантов, ГМО, усилители вкуса. Вес упаковки - 90г. Угощение для собак содержит большое число витаминов и макроэлементов, что положительно влияет на пищеварение, состояние шерсти и кожи. Для собак лакомства эффективно удаляют зубной налет, предотвращая образование зубного камня. Лакомство для собак Деревенские лакомства Чистим зубы Твистер для собак средних пород с уткой порадует вашего питомца, обеспечит его здоровье и отличное настроение! Лакомства для собак / деревенские лакомства для собак / лакомство для собак средних пород / товары для собак / зоотовары / для животных.