| Composition | Chicken meat, duck meat, cod fillet, by-products of vegetable origin, minerals |
| Main flavor of food | meat |
| Type of pet treat | pigtail |
| Type of animal | for dogs |
| Size of animal | large; small; medium |
| Age of animal | For adults; For the elderly; For little ones |
| Country of origin | Russia |
| Weight of product without packaging (g) | 90 g |
| Packaging length | 5 cm |
| Packaging height | 8 cm |
| Packaging width | 5 cm |
Dog treat, chewable meat braid, 90 g. Country Treats for dogs, chewable meat braid, 90 g. A fragrant treat made from chicken and duck meat with the addition of cod fillet is an excellent treat for good behavior. We created the ideal texture of natural braids that are not too soft and not too hard. They are easy to chew for dogs of any size. Ingredients: chicken meat, duck meat, cod fillet, vegetable by-products, minerals. Guaranteed values per 100 g of product: protein 25%, fat 6%, moisture 26%, fiber 1%, ash 4%; energy value 326 kcal.
Деревенские лакомства Лакомство для собак, мясная косичка жевательная, 90 г
| Состав | Мясо курицы, мясо утки, филе трески, субпродукты растительного происхождения, минералы |
| Основной вкус корма | мясо |
| Тип лакомства для животных | косичка |
| Вид животного | для собак |
| Размер животного | крупный; малый; средний |
| Возраст животного | Для взрослых; Для пожилых; Для маленьких |
| Страна производства | Россия |
| Вес товара без упаковки (г) | 90 г |
| Длина упаковки | 5 см |
| Высота упаковки | 8 см |
| Ширина упаковки | 5 см |
Лакомство для собак, мясная косичка жевательная, 90 г. Лакомство Деревенские лакомства для собак, мясная косичка жевательная, 90 г Ароматное лакомство из мяса курицы и утки с добавлением филе трески отличное угощение за хорошее поведение. Мы создали идеальную текстуру не слишком мягкие и не слишком твёрдые натуральные косички. Их легко жевать собакам любого размера. Состав: мясо курицы, мясо утки, филе трески, субпродукты растительного происхождения, минералы. Гарантированные показатели на 100 г продукта: белок 25 %, жир 6 %, влага 26 %, клетчатка 1 %, зола 4 %; энергетическая ценность 326 ккал.