| Composition | duck, beef, by-products of plant origin, cow's colostrum, minerals |
| Main flavor of food | beef |
| Type of treat for animals | sausage |
| Purpose of food | strong immunity; healthy development |
| Animal type | for dogs |
| Animal age | small |
| Country of origin | China |
| Package contents | 3 packs of treats, 45g each |
| Product weight without packaging (g) | 135 g |
| Product weight with packaging (g) | 150 g |
| Package length | 22 cm |
| Packaging height | 4 cm |
| Packaging width | 7 cm |
We add colostrum to our treats especially for puppies.
It is known for its beneficial properties and is rich in vitamins, necessary for strong immunity and healthy development.
Net weight: 45 g.
Ingredients: duck, beef, by-products of plant origin, cow's colostrum, minerals.
Guaranteed values per 100 g of product:
protein ≥ 40 g, fat ≤ 4 g, moisture ≤ 23 g, fiber ≤ 3 g, ash ≤ 8 g; energy value - 330 kcal.
Деревенские лакомства Мясные колбаски с говядиной молозивом для щенков 45г, 3шт
| Состав | утка, говядина, субпродукты растительного происхождения, коровье молозиво, минералы |
| Основной вкус корма | говядина |
| Тип лакомства для животных | колбаска |
| Назначение корма | крепкий иммунитет; здоровое развитие |
| Вид животного | для собак |
| Возраст животного | маленькие |
| Страна производства | Китай |
| Комплектация | 3 пачки лакомств по 45гр |
| Вес товара без упаковки (г) | 135 г |
| Вес товара с упаковкой (г) | 150 г |
| Длина упаковки | 22 см |
| Высота упаковки | 4 см |
| Ширина упаковки | 7 см |
Специально для щенков мы добавляем в наше лакомство молозиво, известное своими полезными свойствами, богатое витаминами, необходимое для крепкого иммунитета и здорового развития.
Вес (нетто): 45 г.
Состав: утка, говядина, субпродукты растительного происхождения, коровье молозиво, минералы.
Гарантированные показатели на 100 г продукта:
белок ≥ 40 г, жир ≤ 4 г, влага ≤ 23 г, клетчатка ≤ 3 г, зола ≤ 8 г; энергетическая ценность — 330 ккал.