| Composition | duck, beef, by-products of vegetable origin, bovine colostrum, minerals. |
| Number of items in a package | 1 pc. |
| Main flavor of food | beef |
| Type of pet treat | sticks; sausages; sausage |
| Purpose of food | for encouragement/training; for good health |
| Animal type | for dogs |
| Animal size | for all breeds |
| Animal age | small |
| Country of origin | China |
| Package contents | The package includes one package of treats |
| Product weight without packaging (g) | 45 g |
| Product weight with packaging (g) | 55 g |
| Length | 18 cm |
| Package height | 3 cm |
| Package width | 6 cm |
Village Treats for Puppies
Meat Sausages with Beef and Colostrum 45g 1 pc
Ingredients: duck, beef, by-products of plant origin, cow's colostrum, minerals.
Especially for puppies, we add colostrum to our treats, known for its beneficial properties, rich in vitamins, necessary for strong immunity and healthy development.
Guaranteed indicators per 100 g of product:
protein ≥ 40 g, fat ≤ 4 g, moisture ≤ 23 g, fiber ≤ 3 g, ash ≤ 8 g; energy value - 330 kcal.
Деревенские лакомства Мясные Колбаски с Говядиной для Щенков 45г 1 шт
| Состав | утка, говядина, субпродукты растительного происхождения, коровье молозиво, минералы. |
| Количество предметов в упаковке | 1 шт. |
| Основной вкус корма | говядина |
| Тип лакомства для животных | палочки; колбаски; колбаска |
| Назначение корма | для поощрения/дрессуры; для крепкого здоровья |
| Вид животного | для собак |
| Размер животного | для всех пород |
| Возраст животного | маленькие |
| Страна производства | Китай |
| Комплектация | В комплектацию входит одна упаковка лакомств |
| Вес товара без упаковки (г) | 45 г |
| Вес товара с упаковкой (г) | 55 г |
| Длина упаковки | 18 см |
| Высота упаковки | 3 см |
| Ширина упаковки | 6 см |
Деревенские лакомства для Щенков
Мясные Колбаски с Говядиной и молозивом 45г 1 шт
Состав: утка, говядина, субпродукты растительного происхождения, коровье молозиво, минералы.
Специально для щенков мы добавляем в наше лакомство молозиво, известное своими полезными свойствами, богатое витаминами, необходимое для крепкого иммунитета и здорового развития.
Гарантированные показатели на 100 г продукта:
белок ≥ 40 г, жир ≤ 4 г, влага ≤ 23 г, клетчатка ≤ 3 г, зола ≤ 8 г; энергетическая ценность — 330 ккал.