| Number of items in a package | 4 pcs |
| Main food flavor | beef |
| Type of pet treat | sausages |
| Purpose of food | everyday |
| Type of animal | for cats |
| Size of animal | for all breeds |
| Age of animal | adults |
| Country | Made in Russia |
| Included in the package: 4 pcs. |
| Weight of the product without packaging (g) | 47 g |
| Weight of the product with packaging (g) | 47 g |
| Packaging length | 22 cm |
| Packaging height | 12 cm |
| Packaging width | 4 cm |
A natural treat made from real meat combined with the rich flavor of tender beef puree. Key features: Delicious sausages with a tender filling. Made from select meat. With vitamins and minerals. No artificial colors or flavors. 4 pieces in a convenient package. All cats love meat sausages and will never refuse a tender puree. VILLAGE TREATS combines these two treats to create a true delicacy for your pet. This natural treat is made from select meat combined with the rich flavor of a tender puree. Contains taurine and vitamin E to help strengthen your pet's immune system. These mini sausages with beef puree will delight any cat! Ingredients: Chicken, beef, bonito fish, vegetable protein, food glycerin, sorbitol, potato starch, salt, yeast, potassium sorbate, taurine, vitamin E.
Деревенские лакомства Лакомства для кошек мини колбаски с пюре из говядины 40 гр
| Количество предметов в упаковке | 4 шт |
| Основной вкус корма | говядина |
| Тип лакомства для животных | колбаски |
| Назначение корма | повседневный |
| Вид животного | для кошек |
| Размер животного | для всех пород |
| Возраст животного | взрослые |
| Страна производства | Россия |
| Комплектация | упаковка 4 шт |
| Вес товара без упаковки (г) | 47 г |
| Вес товара с упаковкой (г) | 47 г |
| Длина упаковки | 22 см |
| Высота упаковки | 12 см |
| Ширина упаковки | 4 см |
Натуральное лакомство из настоящего мяса в сочетании с ярким вкусом нежного пюре из говядины. Ключевые особенности:Аппетитные колбаски с нежной начинкой.Из отборного мяса.С витаминами и минералами.Без красителей и ароматизаторов.4 штуки в удобной упаковке. Все кошки очень любят мясные колбаски и никогда не откажутся от нежного пюре. В ДЕРЕВЕНСКИХ ЛАКОМСТВАХ соединили эти два лакомства, чтобы создать настоящий деликатес для Вашего любимца. Натуральное угощение изготовлено из отборного мяса в сочетании с ярким вкусом нежного пюре. Входящие в состав таурин и витамин Е помогут укрепить иммунитет животного. Мини-колбаски с пюре из говядины не оставят ни одну кошку равнодушной! Состав:Курица, говядина, рыба бонито, растительный протеин, пищевой глицерин, сорбитол, картофельный крахмал, соль, дрожжи , сорбат калия, таурин, витамин Е.