| Composition | 100% natural chicory; natural-identical flavoring |
| Number of items in a package | 1 |
| Minimum storage temperature | +1 °C |
| Maximum storage temperature | +28 °C |
| Product features | non-GMO; sugar-free; No flavor enhancers |
| Shelf life | 18 months |
| Country of origin | Russia |
| Package contents | 1 package 80 grams |
| Product weight without packaging (g) | 80 g |
| Product weight with packaging (g) | 100 g |
| Package length | 17 cm |
| Package height | 1 cm |
| Package width | 15 cm |
Start your day with the invigorating and aromatic drink "Natural Instant Chicory with Mocha Flavor" from the "Good Morning" brand. This 100% natural, GMO-free, sugar-free, and caffeine-free product is an excellent alternative to coffee, giving you a boost of energy and a pleasant taste. The Mocha aroma will add sophistication to your morning ritual. "Natural Instant Chicory with Mocha Flavor" is not only a tasty but also a healthy choice for those who care about their health. Chicory is rich in the probiotic inulin, which improves digestion and maintains intestinal microflora balance. It does not contain caffeine, making it safe for the heart and nervous system and suitable for consumption at any time of day. It tones the body, lowers blood pressure and blood sugar levels. You can add sugar, milk, or cream to create your perfect drink.
Цикорий натуральный растворимый Мокко 80г
| Состав | 100%натуральный цикорий; ароматизатор идентичный натуральному |
| Количество предметов в упаковке | 1 |
| Минимальная температура хранения | +1 °C |
| Максимальная температура хранения | +28 °C |
| Особенности продукта | без ГМО; без сахара; без усилителей вкуса |
| Страна производства | Россия |
| Комплектация | 1 упаковка 80 грамм |
| Вес товара без упаковки (г) | 80 г |
| Вес товара с упаковкой (г) | 100 г |
| Длина упаковки | 17 см |
| Высота упаковки | 1 см |
| Ширина упаковки | 15 см |
Начните свой день с бодрящего и ароматного напитка "Цикорий натуральный растворимый с ароматом Мокко" "Доброе утро". Этот 100% натуральный продукт без ГМО, сахара и кофеина станет отличной альтернативой кофе, подарив вам заряд бодрости и приятный вкус. Аромат Мокко добавит изысканности вашему утреннему ритуалу. "Цикорий натуральный растворимый с ароматом Мокко" - это не только вкусный, но и полезный выбор для тех, кто заботится о своем здоровье.Цикорий богат прибиотиком инулин – улучшает пищеварение и поддерживает баланс микрофлоры кишечника. Не содержит кофеина – безопасен для сердца, нервной системы и подходит для употребления в любое время суток. Он тонизирует организм, снижает давление и уровень сахара в крови. Вы можете добавлять сахар, молоко или сливки, чтобы создать свой идеальный напиток.