| Composition | MCC; coenzyme q10; maltodextrin; magnesium stearate; silicon dioxide |
| Type of food supplement | Coenzyme Q10; ubiquinone |
| Shelf life | 24 months |
| Release form | coenzyme tablets |
| Country of origin | Russia |
| Product features | for hair, for skin, for nails; For rejuvenation |
| Weight of product with packaging (g) | 80 g |
| Packaging length | 6 cm |
| Packaging height | 9 cm |
| Packaging width | 6 cm |
Coenzyme Q10 tablets - a complex for rejuvenation, energy, protection of the heart and blood vessels.
Ubiquinol improves heart function, is effective for cardiomyopathy, hypertension (lowers blood pressure), atherosclerosis, working as an antioxidant.
Vitamins for energy for women and men who want to lead an active lifestyle.
Coenzyme Q10 activates the production of energy necessary for the brain, heart, liver, and muscles.
As a result, more strength for everyday activities and less fatigue!
Many professional athletes use CoQ 10 to recover after exercise.
Ubiquinone prolongs youth (anti-aging effect)!
With age, the level of Coenzyme Q 10 in the body decreases sharply. With regular intake of Coenzyme Q10, the rate of cell regeneration increases, brain activity improves, skin aging and the appearance of expression wrinkles (from wrinkles) slow down. Cardiologists recommend CoQ10 as an essential nutraceutical for people taking statins.
Not coenzyme Q10 Türkiye, USA, Q10 200 mg.
Коэнзим Q10 100 мг. Убихинон
| Состав | МКЦ; коэнзим q10; мальтодекстрин; магния стеарат; диоксид кремния |
| Вид пищевой добавки | Коэнзим Q10; убихинон |
| Форма выпуска | коэнзим таблетки |
| Страна производства | Россия |
| Особенности продукта | для волос для кожи, для ногтей; Для омоложения |
| Вес товара с упаковкой (г) | 80 г |
| Длина упаковки | 6 см |
| Высота упаковки | 9 см |
| Ширина упаковки | 6 см |
Коэнзим Q10 таблетки - комплекс для омоложения, энергии, защиты сердца и сосудов.
Убихинол улучшает работу сердца, эффективен при кардиомиопатии, гипертонии (снижает давление), атеросклерозе, работая как антиоксидант.
Витамины для энергии для женщин и мужчин, которые хотят вести активный образ жизни. q10 коэнзим активизирует выработку энергии, необходимую для работы мозга, сердца, печени, мышц. Как результат больше сил для повседневных дел и ниже утомляемость! Многие профессиональные спортсмены используют CoQ 10 для восстановления после нагрузок.
Убихинон продлевает молодость (anti-age эффект)! С возрастом уровень Coenzyme Q 10 в организме резко снижается. При регулярном приеме коэнзим ку10 скорость регенерации клеток возрастает, улучшается мозговая активность, замедляется старение кожи и появление мимических морщин (от морщин). Кардиологи рекомендуют CoQ10, как необходимый нутрицевтик людям, которые принимают статины.
Не коэнзим re 10 турция, сша, q10 200 мг.