| Composition | Dried carrots; dried sweet potato; taurine; dehydrated turkey meat; dehydrated rabbit meat; turkey fat; brewer's yeast; flaxseed; dietary fiber; fresh turkey meat; dried chicory; whole brown rice; fresh rabbit meat; dried Antarctic krill |
| Quantity in package (pcs.) | 1 pc. |
| Purpose of feed | for all breeds |
| Type of food flavor | turkey; rabbit |
| Main food flavor | turkey; rabbit |
| Animal type | for cats |
| Cat breed | all breeds |
| Animal size | for small breeds; for all breeds; for large breeds |
| Animal age | adults; over 1 year; elderly |
| Food class | holistic; super premium |
| Shelf life | 18 months |
| Country of origin | Belgium |
| Product weight without packaging (g) | 400 g |
| Product weight with packaging (g) | 400 g |
| Package length | 13 cm |
| Package height | 5 cm |
| Package width | 14 cm |
ATTENTION NEW PACKAGING! Rabbit & Turkey Sterilized For sterilized or senior cats 1 year and older. Low fat and high protein content, as well as L-Carnitine, help maintain optimal weight and muscle mass in sterilized and senior pets. 70% meat, 37% protein, 12% fat. Low-grain composition, two sources of animal protein, hypoallergenic ingredients. Does not contain: corn, wheat, beets, peas, by-products, eggs, chicken, chicken fat, salt, sugar, colors, flavors, soy and GMOs. Carefully selected, natural hypoallergenic ingredients help prevent allergic reactions and food intolerances, ensuring immune and digestive health. Our gentle cooking method preserves all the beneficial properties and nutrients of the natural ingredients, ensuring excellent physical condition and a long, healthy life for your pet. The appearance of the product and/or packaging may be modified by the manufacturer and may differ from those shown in the photo.
Grandorf Грандорф Корм для стерилизованных кошек кролик индейка
| Состав | сушеная морковь; сушеный сладкий картофель; таурин; дегидрированное мясо индейки; Дегидрированное мясо кролика; жир индейки; пивные дрожжи; семена льна; пищевые волокна; свежее мясо индейки; сушеный цикорий; Цельный бурый рис; Свежее мясо кролика; сушеный антарктический криль |
| Количество в упаковке (шт.) | 1 шт. |
| Назначение корма | для всех пород |
| Вид вкуса корма | индейка; кролик |
| Основной вкус корма | индейка; кролик |
| Вид животного | для кошек |
| Порода кошки | все породы |
| Размер животного | для мелких пород; для всех пород; для крупных пород |
| Возраст животного | взрослые; старше 1 года; пожилые |
| Класс корма | холистик; супер-премиум |
| Страна производства | Бельгия |
| Вес товара без упаковки (г) | 400 г |
| Вес товара с упаковкой (г) | 400 г |
| Длина упаковки | 13 см |
| Высота упаковки | 5 см |
| Ширина упаковки | 14 см |
ВНИМАНИЕ НОВАЯ УПАКОВКА! Rabbit & Turkey Sterilised Для стерилизованных или пожилых кошек от 1 года и старше.Низкое содержание жиров и повышенное содержание белков, а также L-Карнитин способствует поддержанию веса и мышечной массы у стерилизованных и пожилых питомцев в оптимальной форме.70% мяса, 37% белки, 12% жиры в составе. Низкозерновой состав, два источника животного белка, гипоаллергенные ингредиенты. Не содержит: кукурузу, пшеницу, свеклу, горох, субпродукты, яйца, курицу, куриный жир, соль, сахар, красители, ароматизаторы, сою и ГМО. Тщательно отобранные, натуральные гипоаллергенные ингредиенты, помогают предотвратить аллергические реакции и пищевую непереносимость, обеспечивая иммунное и пищеварительное здоровье. Деликатный способ приготовления сохраняет все полезные свойства и питательные вещества натуральных ингредиентов и обеспечивают отличное физическое состояние и долгую здоровую жизнь питомца.Внешний вид товара и/или упаковки может быть изменён изготовителем и отличаться от изображенных на фото.