| Flavor | Lemon |
| Country of origin | Italy |
| Weight with packaging (g) | 425 g |
| Packaging length | 22 cm |
| Packaging height | 22 cm |
| Packaging width | 22 cm |
The hectic pace of the modern world makes it difficult for people to lead a healthy lifestyle, manage excess weight, and maintain a balanced diet.
Herbalife protein bars are indispensable in this situation.
These bars provide an additional source of protein during increased physical activity and contain fewer calories than regular chocolate bars.
Herbalife protein bars will maintain performance and provide the body with beneficial nutrients.
Herbalife bars are a balanced snack between meals; they can replace a high-calorie dessert for those struggling with excess weight but who can't resist sweets.
The package contains 28 Herbalife protein bars in lemon/vanilla flavor.
Each mini-bar contains 4g of natural protein, 8g of carbohydrates, and 3g of fat, with only 60kcal per bar.
Healthy, convenient, fast, and delicious with Herbalife!
Гербалайф мини батончик лимон 28шт
| Вкус | лимон |
| Страна производства | Италия |
| Вес товара с упаковкой (г) | 425 г |
| Длина упаковки | 22 см |
| Высота упаковки | 22 см |
| Ширина упаковки | 22 см |
Ритм современного мира мешает человеку вести здоровый образ жизни, справиться с проблемой лишнего веса и упорядочить питание. Незаменимыми помощниками в такой ситуации являются протеиновые батончики Herbalife.
Батончики являются дополнительным источником протеина при повышенных физических нагрузках, они содержат меньше калорий, чем обычные шоколадные батончики. Протеиновые батончики Herbalife сохранят работоспособность и добавят полезные вещества организму.
Батончики Herbalife - это сбалансированный перекус между основными приемами пищи, они помогут заменить калорийный десерт тому, кто борется с лишним весом, но не может устоять перед сладостями.
В упаковке 28шт протеиновых батончиков Herbalife co вкусом лимона/ванили. Каждый мини-батончик содержит 4 г натурального белка, 8 г углеводов и 3 г жиров, в каждом батончике всего 60ккал.
Полезно, удобно, быстро и вкусно вместе с Herbalife!