| Composition | in the |
| Number of items in the package | 18 bars |
| Flavor | almonds; pecans; Caramel |
| Shelf life | 6 months |
| Country of origin | Russia |
| Nutritional value fats | 40 g/100 g |
| Nutritional value proteins | 8 g/100 g |
| Energy value calories (per 100 g) | 560 kcal |
| Nutritional value carbohydrates | 41 g/100 g |
| Maximum storage temperature | +21 ° C |
| Minimum temperature Storage | +15 °C |
| Product Features | GMO-free; no flavorings; no preservatives |
| Package Contents | 1 block/18 pcs |
| Product Weight without packaging (g) | 648 g |
| Product Weight with packaging (g) | 700 g |
| Package Length | 21 cm |
| Package Height | 8 cm |
| Package Width | 13 cm |
Energy bar!
18 pcs.
36 grams each.
Selected almonds, pecans in soft caramel with sea salt.
More than 50% almonds and pecans.
A storehouse of fiber, "vitamin of youth" - E.
Source of Omega-3, Omega-6.
No cholesterol, dyes or preservatives.
1 block \ t18 bars, sent in an additional cardboard box.
Ingredients: roasted almond kernels, raw peeled pecans, glucose syrups, sugar, vegetable oils, maltodextrin, rice flour, humectant: sorbitol syrup; Demineralized whey powder, salt, cocoa powder, wheat flour, emulsifiers: soy lecithin, E476, flavorings.
May contain traces of peanuts and egg products.
Батончики шоколадные Nut&Go пекан 18шт
| Состав | в описании |
| Количество предметов в упаковке | 18 батончиков |
| Вкус | миндаль; пекан; карамель |
| Страна производства | Россия |
| Пищевая ценность жиры | 40 г/100г |
| Пищевая ценность белки | 8 г/100г |
| Энергетическая ценность калории (на 100 гр.) | 560 ккал |
| Пищевая ценность углеводы | 41 г/100г |
| Максимальная температура хранения | +21 °C |
| Минимальная температура хранения | +15 °C |
| Особенности продукта | без ГМО; без ароматизаторов; без консервантов |
| Комплектация | 1 блок/18шт |
| Вес товара без упаковки (г) | 648 г |
| Вес товара с упаковкой (г) | 700 г |
| Длина упаковки | 21 см |
| Высота упаковки | 8 см |
| Ширина упаковки | 13 см |
Батончик-энергетик!
18шт по 36грамм.
Отборный миндаль, пекан в мягкой карамели с морской солью.
Более 50 % миндаля и пекана.
Кладезь клетчатки, «витамина молодости» - Е.
Источник Омега-3, Омега-6.
Без холестерина, красителей и консервантов.
1блок\18 батончиков, отправляем в дополнительной картонной коробке.
Состав: ядра миндаля обжаренные, орех пекан сырой очищенный, глюкозные сиропы, сахар, масла растительные, мальтодекстрин, мука рисовая, влагоудерживающий агент: сорбитовый сироп; сыворотка молочная сухая деминерализованная, соль, какао-порошок, мука пшеничная, эмульгаторы: лецитины соевые, Е476, ароматизаторы. Может содержать следы арахиса и яичных продуктов.