| Composition | in the |
| Number of items in the package | 18 pcs |
| Flavor | cranberry; Puffed rice; Whole grains |
| Shelf life | 8 months |
| Country of origin | Russia |
| Nutritional value carbohydrates | 77 g/100 g |
| Nutritional value fats | 6.5 g/100 g |
| Nutritional value proteins | 4 g/100 g |
| Energy value calories (per 100 g) | 380 kcal |
| Minimum storage temperature | +6 ° C |
| Maximum temperature Storage | +21 °C |
| Product Features | GMO-free; dietary |
| Package Contents | 18 bar |
| Product Weight without packaging (g) | 540 g |
| Product Weight with packaging (g) | 650 g |
| Package Length | 20 cm |
| Package Height | 8 cm |
| Package Width | 13 cm |
Cornline cranberry bars are sure to please both adults and children.
Each bar is individually wrapped, making it easy to take with you as a snack to school, work, or just on a walk.
Bar with berries, whole grains, and puffed rice.
- Selected cranberries are a source of fiber.
- Oatmeal.
- Rich in fiber, vitamins, and minerals.
The showbox contains 18 bars, 30g each.
Enjoy the taste of Cornline bars from KDV.
Зерновой батончик Cornline с клюквой 30 г, 18 шт
| Состав | в описании товара |
| Количество предметов в упаковке | 18 шт |
| Вкус | клюква; Воздушный рис; цельные злаки |
| Страна производства | Россия |
| Пищевая ценность углеводы | 77 г/100г |
| Пищевая ценность жиры | 6.5 г/100г |
| Пищевая ценность белки | 4 г/100г |
| Энергетическая ценность калории (на 100 гр.) | 380 ккал |
| Минимальная температура хранения | +6 °C |
| Максимальная температура хранения | +21 °C |
| Особенности продукта | без ГМО; диетический |
| Комплектация | Батончик 18 шт |
| Вес товара без упаковки (г) | 540 г |
| Вес товара с упаковкой (г) | 650 г |
| Длина упаковки | 20 см |
| Высота упаковки | 8 см |
| Ширина упаковки | 13 см |
Батончики Cornline с клюквой точно придут по вкусу и взрослым и детям. Каждый батончик индивидуально упакован, поэтому его удобно взять с собой на перекус в школу, на работу или просто на прогулку.
Батончик с ягодой, цельными злаками и воздушным рисом.
– Отборная клюква – источник клетчатки.
– Овсяные хлопья.
– Богат клетчаткой, витаминами и минералами.
В шоубоксе 18 батончиков по 30г каждый
Насладитесь вкусом батончикой корлайн от КДВ.