| Main food flavor | veal |
| Type of pet treat | pieces |
| Purpose of food | everyday |
| Type of animal | for dogs |
| Size of animal | Large, Small, Medium |
| Age of animal | for adults, for the elderly, for small |
| Country | Made in Russia |
| Weight of product without packaging (g) | 100 g |
| Packaging length | 5 cm |
| Packaging height | 8 cm |
| Packaging width | 5 cm |
TiTBiT Happy Moments Snacks for Dogs, Soft, with Veal and Cranberry, 100 g. TiTBiT Happy Moments Snacks for Dogs, Soft, with Veal and Cranberry, 100 g. Happy Moments soft snacks for dogs are treats that your pet will love at first sight and will make them truly happy. Even the most discerning gourmets will appreciate the combination of the best in every bite: an attractive appearance will fill your pet's eyes with a sparkle of desire; a pleasant meaty aroma will be the center of attention in every nose; and an unrivaled taste will increase tail wagging two or even three times. Happy Moments Snacks - because every dog needs such moments! Ingredients: rice flour, wheat flour, vegetable oils, meat and meat by-products (including turkey), maltodextrin, milk powder, egg powder, hydrolyzed beef liver, apple, mixed tocopherols and rosemary extract, natural color. 100 g of product contains: proteins 9.9 g, fats 10.8 g, fiber 8 g, ash 1.8 g, moisture 15 g. Energy value per 100 g: 355 kcal. Shelf life: 12 months. Recommended consumption rate: 10% of the daily diet of an animal over 12 weeks old. Provide your pet with access to fresh drinking water. Storage conditions: Store at a temperature of + 4? C to + 25? C and a relative humidity of no more than 75%.
Titbit Лакомство Снеки Счастливые моменты, телятина и клюква, 100 г
| Основной вкус корма | телятина |
| Тип лакомства для животных | кусочки |
| Назначение корма | повседневный |
| Вид животного | для собак |
| Размер животного | Крупный,Малый,Средний |
| Возраст животного | для взрослых,для пожилых,для маленьких |
| Страна производства | Россия |
| Вес товара без упаковки (г) | 100 г |
| Длина упаковки | 5 см |
| Высота упаковки | 8 см |
| Ширина упаковки | 5 см |
Лакомство TiTBiT Снеки Счастливые моменты для собак, мягкие, с телятиной и клюквой, 100 г. Лакомство TiTBiT Снеки Счастливые моменты для собак, мягкие, с телятиной и клюквой, 100 г Мягкие снеки для собак Счастливые моменты - угощения, которые понравятся питомцу с первого взгляда и сделают его поистине счастливым. Даже самыми искушенными гурманами будет оценено сочетание лучшего в каждом кусочке: привлекательный внешний вид - наполнит глаза любимца огоньком желания; приятный мясной аромат - будет центром внимания каждому носу; непревзойденный вкус - усилит виляние хвоста в два, а то и три, раза. Снеки Счастливые моменты - потому что каждой собаке необходимы такие моменты! Состав: мука рисовая, мука пшеничная, растительные масла, мясо и мясные субпродукты (в том числе индейка), мальтодекстрин, молоко сухое, яичный порошок, гидролизат печени говяжьей, яблоко, смесь токоферолов и экстракт розмарина, краситель натуральный. В 100 г продукта: белки 9,9 г, жиры 10,8 г, клетчатка 8 г, зола 1,8 г, влага 15 г. Энергетическая ценность на 100 г: 355 ккал. Срок годности: 12 месяцев. Рекомендуемая норма потребления : 10% от суточного рациона животного старше 12 недель. Обеспечьте Вашему питомцу доступ к свежей питьевой воде. Условия хранения: Хранить при температуре от +4?С до +25?С и относительной влажности не более 75%.